polonkaiattila@fusz.hu

Jelenlegi hely

Sport

A Real Madrid lett Európa legjobb klubcsapata

A Real Madrid 4-1-re legyőzte a Juventust a Bajnokok Ligája fináléjában, így a spanyolok emelhették magasba a serleget.

Kupagyőzelmet ünnepelt a Fradi

Az FTC a Vasassal mérkőzött meg a 77. Magyar Kupa döntőjében. Drámai körülmények közt a Fradi emelhette magasba a trófeát a Groupama Arénában.

Klubrekorddal lett gólkirály a magyar csatár

A Hajduk Split magyar labdarúgója, Futács Márkó klubrekorddal lett a horvát élvonal gólkirálya.

Férfi vízi: győzött, és sorozatban harmadszor bajnok a Szolnok

A Szolnoki Dózsa-Közgép szerezte meg a bajnoki címet a férfi vízilabdázóknál, miután a döntő harmadik meccsén is legyőzte a ZF-Egert.

Megacélozta a válogatottat a riói sikertelenség

A BIRKÓZÁS EB-TÖRTÉNELMÉBEN ELŐSZÖR NYERTE MEG MAGYARORSZÁG KÖTÖTTFOGÁSBAN A PONTVERSENYT

Női kézi BL: Görbicz elérzékenyült; Martín tudta, hogy a lányok megoldják

A győri győzelemmel véget érő női kézi BL-döntő után Ambros Martín, Nycke Groot és Görbicz Anita értékelte a látottakat a Sport Tv-nek.

Férfi vízilabda: a Szolnok válogatott klasszisai a Fradiban?

A Nemzeti Sport információi szerint az FTC-PQS-nél folytathatja pályafutását a Szolnok két magyar válogatott vízilabdázója, Varga Dénes és Vámos Márton.

Vízilabda: hosszabbított a válogatott kiemelt támogatója

A Vodafone továbbra is támogatja a Magyar Vízilabda-szövetséget (MVLSZ), emellett idén a női válogatott kiemelt támogatója is lesz.

Tenisz: Balázs Attila megverte Nadal korábbi legyőzőjét

A világranglista 264. helyén álló Balázs Attila két játszmában (6:3, 6:3) legyőzte a hatodik kiemelt cseh Lukás Rosolt (154.) az ostravai salakpályás férfi challenger tenisztorna második fordulójában.

Bravó! Válogatottunk legyőzte a franciákat az U17-es Eb rajtján

Hiába vezetett az esélyesebb francia csapat, az U17-es magyar labdarúgó-válogatott a két gólt szerző Csoboth Kevin és a kapuban bravúrokat halmozó Ásványi Balázs vezérletével fordított, így 3–2-re legyőzte a torna egyik favoritját a horvátországi Eb első csoportmeccsén.

Hoki-vb: Az eredmény természetesen kudarc – Chernomaz

„Naplószerű élménybeszámoló a jugoszláv túráról”

Jégkorong: Galló duplázott, de újabb vereség Szlovéniától

A magyar férfi jégkorong-válogatott az idei divízió 1/A-világbajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén 5–3-ra kikapott Szlovéniától a Tüskecsarnokban.

BL: fordított és előnybe került a Szeged

A nehézkes első játékrész után Gorbokék jól hajráztak, kétgólos előnnyel várhatják a visszavágót.

Portugál-magyar: Storck szerint nincs vesztenivalója a csapatnak

Bernd Storck szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatottnak nincs vesztenivalója az Európa-bajnok portugálok otthonában szombaton sorra kerülő világbajnoki selejtezőn.

Atlétika: az idei fedett pályás Eb győztesei és éremtáblázat

Magyarország a súlylökő Márton Anita (arany) és az ötpróbázó Zsivoczky-Farkas Györgyi (bronz) jóvoltából két érmet szerzett az elmúlt hét végén Belgrádban megrendezett fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon, ezzel a tizedik helyen végzett a nemzetek éremversenyében. Íme, a győztesek listája és az éremtáblázat!

Téli dobó Ek: Márton Anita győzött a Kanári-szigeteken

Márton Anita nyerte meg a női súlylökést a Kanári-szigeteken zajló téli dobó Európa-kupa első napján.

Ultrafutás: a világranglista élén a két magyar bajnok

Muhari Gábor és Lubics Szilvia nyerte meg a 100 kilométeres futás hétvégén megrendezett magyar bajnokságát.

Rp. gyorskorcsolya-vb: Liu Shaoang ezüstöt szerzett, érmet nyertek váltóink

Liu Shaoang ezüstérmet szerzett 1000 méteren a Rotterdamban zajló rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokság vasárnapi döntőjében. A magyar női váltó bravúros teljesítménnyel ezüst-, míg a férfi bronzérmet nyert.

Női kézi: holland klasszis igazol a Ferencvárosba

A Nemzeti Sport információi szerint az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata hétfőn bejelenti, hogy nyáron új játékost igazol: a 26 éves holland jobbátlövőt, az Európa-bajnoki és világbajnoki ezüstérmes Laura van der Heijdent.